Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 15:44

Прокуратура проситиме суд застосувати заставу для депутата Мельничука


(©Shutterstock)

Генеральна прокуратура України проситиме суд застосувати заставу як запобіжний захід для депутата Верховної Ради Сергія Мельничука у розмірі 300 мінімальних зарплат (понад 300 тисяч гривень). Про це повідомив прокурор Андрій Зубков.

Печерський райсуд Києва обирає запобіжний захід для Мельничука у закритому режимі, про це клопотала прокуратура.

Раніше сьогодні у прокуратурі народному депутатові Сергієві Мельничуку вручили клопотання про обрання запобіжного заходу. Його захисник Ігор Мельник повідомив про невизнання зняття депутатської недоторканності зі свого підзахисного, оскільки немає оригіналу відповідного документа.

3 червня Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Мельничука (група «Воля народу»).

12 травня генпрокурор Віктор Шокін повідомив, що Генпрокуратура підозрює у скоєнні кримінальних злочинів двох народних депутатів і внесла до Ради подання про зняття з Сергія Клюєва і Сергія Мельничука депутатської недоторканності.

Наприкінці березня Генеральна прокуратура поінформувала, що підозрює народного депутата Сергія Мельничука в залученні бійців «Айдару» до викрадення директора підприємства «Укрспирт» Михайла Лабутіна. Мельничук тоді заперечив причетність до цього.

Recommended

XS
SM
MD
LG