Доступність посилання

ТОП новини

Через пожежу під Києвом немає негативного впливу на екологічну ситуацію – ДСНС


Пожежа на нафтобазі під Києвом, 9 червня, 2015 року

У Державній службі надзвичайних ситуацій повідомляють, що станом на 13:00 11 червня перевищень концентрацій рівнів забруднення атмосферного повітря через пожежу на нафтобазі на Київщині не виявлено, негативний вплив на екологічну ситуацію відсутній.

За даними ДСНС, пожежа також не вплинула на рівень радіаційного фону в Києві та Київській області.

У Васильківській міській раді заявляють, що заміри повітря не виявили вмісту шкідливих речовин у повітрі і загрози для жителів немає.

Раніше також столична Держсанепідслужба повідомила, що за результатами досліджень на 25 точках спостережень, перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин (азот діоксиду, вуглецю оксиду та сірчистого ангідриду) у атмосферному повітрі столиці не виявлено.

Пожежа на нафтобазі «БРСМ-нафта» спалахнула 8 червня у другій половині дня, вранці 9 червня на місці займання стали вибухи, вчора ввечері та сьогодні вранці на нафтобазі сталися чергові вибухи. За даними ДСНС, станом на 11:00 11 червня на нафтобазі горить 3 ємності об’ємом 800 кубічних метрів, немає загрози розповсюдження вогню в бік нафтобази KLO та військової частини, які розташовані поруч, пожежники контролюють 50% території нафтобази.

МВС відкрило провадження за статтею «порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах».

У МВС розглядають кілька версій причин пожежі: грубі порушення правил зберігання нафтопродуктів, навмисний підпал. У компанії «БРСМ-нафта» основною версією пожежі на нафтобазі називають навмисний підпал.

XS
SM
MD
LG