Доступність посилання

ТОП новини

ДСНС: на нафтобазі на Київщині продовжують горіти 3 ємності


Пожежа на нафтобазі компанії «БРМС-нафта» під Києвом, 10 червня 2015 року
Пожежа на нафтобазі компанії «БРМС-нафта» під Києвом, 10 червня 2015 року

Голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що станом на 17:00 на нафтобазі на Київщині горить 3 ємності об’ємом 800 кубічних метрів.

«Триває гасіння ємностей пінними генераторами та охолодження лафетними стволами. Здійснюється підготовка до відкачування пального з розгерметизованих ємностей», – зазначив він під час засідання урядової комісії з ліквідації наслідків пожежі.

Пожежа на нафтобазі «БРСМ-нафта» спалахнула 8 червня у другій половині дня, вранці 9 червня на місці займання сталиcя вибухи, вчора ввечері та сьогодні вранці на нафтобазі сталися чергові вибухи.

Станом на 11:00 11 червня повідомлялось, що на нафтобазі горить 3 ємності об’ємом 800 кубічних метрів, немає загрози розповсюдження вогню в бік нафтобази KLO та військової частини, які розташовані поруч, пожежники контролюють 50% території нафтобази.

Також у ДСНС заявляли, що перевищень концентрацій рівнів забруднення повітря через пожежу не виявлено, негативного впливу на екологічну ситуацію немає.

МВС відкрило провадження за статтею «порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах».

У МВС розглядають кілька версій причин пожежі: грубі порушення правил зберігання нафтопродуктів, навмисний підпал. У компанії «БРСМ-нафта» основною версією пожежі на нафтобазі називають навмисний підпал.

XS
SM
MD
LG