Доступність посилання

ТОП новини

Наливайченко: нафтобаза «БРСМ-Нафта» належала екс-міністру Ставицькому


Валентин Наливайченко
Валентин Наливайченко

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що мережа автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта» і нафтобази належали колишньому міністрові енергетики й вугільної промисловості Едуарду Ставицькому.

За його словами, «потрібно чітко говорити» про це.

Водночас у компанії заперечують ці заяви.

8 червня на нафтобазі «БРСМ-нафта» біля Василькова почалася пожежа. Сьогодні у ДСНС повідомили, що відкритих осередків вогню на нафтобазі немає, наразі рятувальники контролюють 100% території нафтобази. У результаті пожежі загинули 5 людей.

Міліція за фактом пожежі відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 273 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах, що спричинило тяжкі наслідки).

У МВС розглядають чотири версії причин пожежі: порушення правил безпеки при експлуатації обладнання для перекачування та змішування пально-мастильних матеріалів, недотримання персоналом технологічного процесу, навмисний підпал з метою дискредитації компанії «БРСМ-нафта» і підпал з метою приховання розтрати керівництвом компанії «БРСМ» пально-мастильних матеріалів і отримання страхових компенсацій.

У компанії «БРСМ-нафта» спочатку основною версією пожежі на нафтобазі назвали навмисний підпал, сьогодні заявили, що головною версією «підриву нафтобази є терористичний акт, здійснений диверсійною групою».

XS
SM
MD
LG