Доступність посилання

ТОП новини

Суд виправдовує колишнього голову МВФ Стросс-Кана у справі про звідництво


Домінік Стросс-Кан вирушає на суд до Лілля, 12 червня 2015 року
Домінік Стросс-Кан вирушає на суд до Лілля, 12 червня 2015 року

Суд у місті Ліллі на півночі Франції виправдав колишнього керівника Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана за звинуваченням в організації звідництва.

Разом із ним виправдали ще 10 фігурантів тієї ж справи.

Його звинувачували у звідництві за обтяжувальних обставин і використанні своїх ділових контактів для того, щоб наймати дівчат на секс-оргії в Парижі, Ліллі й Вашингтоні в той час, коли він обіймав посаду директора-розпорядника МВФ. Слідство вважало, що саме він був організатором тих оргій.

66-річний нині Стросс-Кан визнавав, що брав участь у тих вечірках, але запевняв, що то були вкрай необхідні «відпочинкові заходи» і що він не знав, що запрошені жінки були повіями, оплаченими з представницьких фондів компаній.

Жінки ж у своїх свідченнях змальовували іноді вельми брутальні вечірки й говорили, що для них робота там зовсім не була розвагою.

Рішення суду завершило справу, що тягнулася чотири роки.

Домінік Ґастон Андре Стросс-Кан, відомий своїм нестриманим ставленням до жіночих принад, був змушений залишити посаду керівника МВФ 2011 року і втратив перспективу балотуватися на виборах президента Франції через звинувачення у зґвалтуванні покоївки в готелі у Нью-Йорку. Справу з покоївкою і ще дві справи проти нього зі звинуваченнями в сексуальних зазіханнях урешті закрили через позасудові врегулювання, та нинішню справу довели до суду.

XS
SM
MD
LG