Доступність посилання

ТОП новини

Голова ДСНС: стан повітря в Києві й області в нормі, загрози вибуху на нафтобазі немає


(архівне фото)
(архівне фото)

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін повідомив, що на нафтобазі на Київщині, де п’яту добу триває пожежа, загрози вибуху немає.

За його словами, пожежна техніка готова почати гасіння пожежі, як тільки знизиться до безпечного рівня загроза повторних вибухів, піноутворювача для гасіння достатньо.

Керівник ДСНС також поінформував, що стан атмосферного повітря в Києві та Київській області в межах норми, пожежа на нафтобазі в селі Крячки біля Василькова також не позначилась на рівні радіаційного фону.

Раніше в суботу, 13 червня, мер Василькова Сергій Сабов написав у фейсбуці, що після займання, яке сталося на нафтобазі, «вітер несе дим середньої інтенсивності у напрямку Глеваха – Київ».

Як пояснювали в ДСНС, на нафтобазі на Київщині, де майже п’ять діб триває пожежа, сталося самозаймання дизельного пального через статичний заряд. Вогонь перекинувся й на землю, де є розлив дизпального, тому на нафтобазі виникло два осередки горіння: резервуар об’ємом 900 кубометрів і осередок на землі.

Але, як повідомляв Чечоткін, унаслідок нинішнього самозаймання ніхто не потерпів, ситуація цілком контрольована, загрози поширення вогню на сусідні іншу нафтобазу, компанії «КЛО», і військовий аеродром немає.

У ДСНС нагадали, що об 11-й годині 50 хвилин сталася розгерметизація ємності об’ємом 900 кубометрів, унаслідок чого стався витік пального з подальшим горінням та факельне горіння розташованого поруч резервуару об’ємом 900 кубометрів.

Уранці в ДСНС заявляли, що станом на 7-у годину на території нафтобази горіння не спостерігалося.

Унаслідок пожежі, що спалахнула в понеділок, 8 червня, за повідомленнями, загинули п’ять людей, іще 15 потерпіли.

XS
SM
MD
LG