Доступність посилання

ТОП новини

Фітілювання у верхній та нижній частинах резервуару з бензином триває – ДСНС про нафтобазу


Фото пожежі на нафтобазі під Києвом, 8 червня 2015 року
Фото пожежі на нафтобазі під Києвом, 8 червня 2015 року

У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомляють про те, що на території нафтобази у Київській області станом на 7-у годину ранку триває фітілювання у верхній та нижній частинах одного резервуару з бензином. Про це йдеться на сайті ДСНС.

«Станом на 7-у годину 15 червня продовжується фітілювання з верхнього дихального клапану та в нижній частині резервуару з бензином об’ємом 900 кубічних метрів. Проводиться спостереження та контроль за вигоранням пального. Здійснюється перекачування дизельного пального з трьох резервуарів ємністю по 900 кубометрів нафтобази «БРСМ» до резервуарів нафтобази «КЛО». Завершено перекачування пального з двох резервуарів. Всього перекачано 2000 кубометрів пального», – мовиться в повідомленні.

Напередодні голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що загроза самозаймання резервуарів на нафтобазі під Києвом зберігається, але ймовірність вибухів він виключив.

Загоряння одного із резервуарів з пальним на нафтобазі компанії «БРСМ» сталося 8 червня у Васильківському районі Київської області. Незабаром загорілись ще кілька резервуарів з подальшими вибухами. Через пожежу загинули п’ятеро людей, 15 поранені. У МВС розглядають чотири версії причин пожежі: порушення правил безпеки при експлуатації обладнання для перекачування та змішування пально-мастильних матеріалів, недотримання персоналом технологічного процесу, навмисний підпал з метою дискредитації компанії «БРСМ-нафта» і підпал з метою приховання розтрати керівництвом компанії «БРСМ» пально-мастильних матеріалів і отримання страхових компенсацій.

XS
SM
MD
LG