Доступність посилання

ТОП новини

Про приїзд спецгрупи СБУ на Одещину дізнався з медіа – Саакашвілі


©Shutterstock
©Shutterstock

Глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі дізнався про те, що СБУ направила спеціальну групу на Одещину від медіа, лише потім мав про це розмову з керівництвом відомства.

«Мені здається, що СБУ варто було б почати боротьбу з всероз’їдаючою корупцією зі своїх власних рядів, враховуючи, наприклад, що в Одесі добре відомо, що контрабанду покривають саме багато представників цієї служби. З’явились симптоми впливу олігархів на службу, яка за визначенням повинна бути вільною від такого впливу», – написав Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook.

Він вважає, що в СБУ є багато порядних людей – саме вони, за його словами, мають очолити боротьбу з корупцією всередині власного відомства, а також у прокуратурі, міліції, в фіскальних органах.

«Поки що лишається констатувати, що за політичними заявами, що почастішали, дуже мало реальних кроків. Тому потрібні нові люди і нові підходи, щоб розірвати це зачароване коло», – резюмує політик.

17 червня екс-радник голови СБУ Маркіян Лубківський повідомив, що Служба безпеки України відправила спецгрупу центрального апарату для боротьби з корупцією в Одеську область. Він також додав, що додав, що Одеському управлінню СБУ доручено залучити всі сили і засоби й доповісти про результати боротьби з корупцією.

Маркіян Лубківський пішов із посади радника глави Служби безпеки України після звільнення Валентина Наливайченка.

Рада дала згоду на звільнення Валентина Наливайченка з посади голови Служби безпеки України.

XS
SM
MD
LG