Доступність посилання

ТОП новини

У Кракові проходять дні Львова за участю кримськотатарських представників


У польському Кракові проходять дні Львова за участю кримськотатарських діячів мистецтва і культури. Організаторами заходів, які відбуваються в суботу, 20 червня, є Львівська і Краківська міськради, ініціатива «КримSOS», кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові».

Під час заходів відбудуться музичні виступи, дегустація кримськотатарських страв і низка майстер-класів.

«У важкі часи справжні друзі підтримають один одного не тільки словами, а й справами. Цього року дні Львова у Кракові повністю представлені кримськотатарською культурною програмою: майстер-класами з кераміки та гончарства, розпису хною, малюванням технікою «батик», виступами танцюристів ансамблю «Qirim» та етно-джазовим концертом Ельвіри Сарихаліл і тріо Усеїна Бекірова. Львів зараз стає центром розвитку кримськотатарської культури, тому що у себе на батьківщині, в Криму, це сьогодні практично неможливо зробити», – сказав у коментарі для «Крим.Реалії» представник організації «КримSOS» у Львові Алім Алієв.

На початку червня у польському місті Ґданську відбувся фестиваль кримськотатарської культури та мистецтва. Місцеві жителі могли познайомитися з культурою і мистецтвом кримськотатарського народу. У рамках фестивалю виступали кримськотатарські співаки, виконувались національні танці, були представлені гончарні та ювелірні вироби.

XS
SM
MD
LG