Доступність посилання

ТОП новини

США далі допомагають Україні протистояти російській агресії – Пентагон


©Shutterstock
©Shutterstock

Міністри оборони США Аштон Картер і України Степан Полторак обговорили агресію Росії, яка триває на сході України, повідомив Пентагон за результатами зустрічі міністрів у Брюсселі під час зустрічі голів оборонних відомств країн НАТО і засідання Комісії Україна – НАТО.

Як мовиться в повідомленні, вони також обговорили допомогу в галузі безпеки, яку США надають Збройним силам України і Державній прикордонній службі, а також плановану на середину липня поставку ще ста автомобілів «гамві» для Національної гвардії.

Американський міністр, серед іншого, похвалив Україну за її зусилля задля виконання мінських домовленостей попри дестабілізаційні дії Росії, мовиться у прес-релізі Міноборони США.

Він підтвердив рішучість США продовжувати оборонну співпрацю з Україною, зокрема, шляхом двосторонніх і багатосторонніх навчань і тренувань, і наголосив, що Сполучені Штати разом із союзниками твердо налаштовані підтримувати Україну, яка прагне сама визначати власний курс як суверенна демократична держава.

Степан Полторак у середу й четвер, 24 і 25 червня, вперше перебував у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі на посаді міністра оборони України. Це була також його перша зустріч із міністром оборони США Аштоном Картером.

Раніше США вже надали Україні 230 військових автомобілів-всюдиходів «гамві», частина з яких надійшла у броньованому варіанті.

XS
SM
MD
LG