Доступність посилання

ТОП новини

Емігрантів з України потрібно приймати – Земан


 Мілош Земан
Мілош Земан

Президент Чеської Республіки Мілош Земан вважає, що емігрантів з України потрібно приймати, але виступає проти мігрантів з північної Африки та з Близького Сходу. Про це він заявив в інтерв’ю чеському інтернет-виданню tiscali.cz.

Земан вважає, що «в разі, якщо європейські країни приймуть хвилю мігрантів до Європи, тоді за попередженням одного з лівійських міністрів серед них будуть терористичні бойовики», і тим ми «дуже полегшуємо «Ісламській державі» її експансію до Європи».

«Моя позиція не змінилась: якщо ідеться про мігрантів,то з України, тому що вони вміють з нашим суспільством асимілюватись. Я проти, щоб прийматимігрантів з північної Африки і з області Близького Сходу», – зазначив він.

Чеський президент прирівняв «Ісламську державу» до «раку з метастазами», хоча деякі з організацій і будуть стверджувати, що не мають нічого спільного з «Ісламською державою», та вони мають головне – ідеологію».

На думку чеського президента, в боротьбі із загрозами «Ісламської держави» Сполучені Штати Америки допустились низки помилок.

«Американці повинні мати більшу самокритику. Я радий, що вона проявилась хоча б у тому, що Обамачерез 50 роківтаки скасував санкції проти Куби. Якщо реакція настає через 50 років, то можете закінчити як бронтозаври, які вимерли раніше, ніж встигли виправили свої помилки», – додав чеський президент.

Раніше Земан заявляв, що Чехія готова приймати біженців з України через їхню працьовитість і здатність асимілюватися в чеському суспільстві.

Офіційний Брюссель оголосив про намір розмістити на території ЄС близько 40 тисяч біженців згідно із системою квот. Право прихистку першочергово планують надавати тим, хто залишив свої будинки через збройні конфлікти в рідних країна.

XS
SM
MD
LG