Доступність посилання

17 Грудень 2017, Київ 20:08

Міністр екології Шевченко анонсує позов до суду проти Ляшка


Міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко заявляє, що подаватиме позов проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка для захисту своєї честі і гідності.

Шевченко називає наклепом заяву Ляшка на Раді коаліції, а потім і з трибуни Верховної Ради щодо його користування приватним літаком депутата від групи «Воля народу» Олександра Онищенка.

«Сьогодні ми будемо подавати позов в Печерський суд на Ляшка за наклеп, який він здійснив проти мене. Тобто це позов про захист честі і гідності. Я заробляв своє чесне ім’я десятки років і не дам його спаплюжити оцим брехунам», – сказав міністр.

Разом з тим, Шевченко не заперечує, що летів літаком з Ніцци, але запевняє, що придбав квиток за тисячу доларів.

«Я був у Ніцці під час своїх законних вихідних. Цей літак не Онищенка, цей літак належить приватній європейській компанії. Я не перевіряв, чий цей літак. Там було 8 людей, в тому числі Онищенко. Він сказав: ось літак, ти можеш заплатити і летіти з нами. Ось це і все. Я заплатив тисячу доларів як за бізнес-клас», – пояснював Шевченко.

Комітет з питань природоохоронної політики і природокористування вже проголосував більшістю від свого складу за відставку міністра. Разом з тим, чи винесуть дане питання на розгляд ВР сьогодні чи завтра, поки невідомо.

24 червня Кабінет міністрів направив до Верховної Ради подання про звільнення Ігоря Шевченка. В уряді тоді вказали на порушення Шевченком норм трудового законодавства. Прем’єр попросив міністра екології залишити урядове засідання.

Тоді ж Ігор Шевченко назвав «політичним фарсом» і «театралізованою постановою» урядове подання про своє звільнення з посади.

Раніше Шевченко звернувся до генерального прокурора Віктора Шокіна з проханням терміново перевірити звинувачення, які лунають на його адресу від деяких народних депутатів. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що під час пожежі біля Василькова міністр екології був у відпустці в Ніцці та Монако. Міністр екології і природних ресурсів Ігор Шевченко підтверджує, що летів із Ніцци літаком народного депутата від групи «Воля народу» Олександра Онищенка, проте не вбачає в цьому корупції.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG