Доступність посилання

ТОП новини

Україні треба мовити на російськомовний простір – звернення громадських активістів до влади


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

За умов гібридної війни з потужним інформаційним компонентом, яку веде Росія проти України, Київ має запровадити мовлення на російськомовний простір. Із таким зверненням до влади звернулися представники Громадської ліги «Україна – НАТО». Відповідну відозву ухвалили на сьогоднішньому засідання асамблеї ліги у Києві.

Як зазначив президент ліги Сергій Джердж, мовлення повинно охопити не лише схід і південь України, а й російське, і європейське інформаційне поле.

«Російська тактика інформаційної війни – це напад, Україна здійснює тактику захисту. А потрібно іноді нападати правдою. Війна – це також дії на території противника. Важливим є мовлення на російськомовний інформаційний простір, транслювати українські канали на Східну Європу», – поінформував Джердж.

Громадська ліга «Україна – НАТО» також запропонувала владі і представникам ЗМІ використати наявні інформаційні ресурси для того, щоб створити у суспільстві позитивний героїчний образ українського вояка як «героя нашого часу».

Не менш важливо, як зазначили автори відозви, залучити до всеукраїнських процесів реформування, до розбудови громадянського суспільства населення звільнених територій Донбасу. Цю пропозицію озвучили члени Громадської ліги «Україна – НАТО» зі сходу країни (Сєвєродонецька, Маріуполя, Краматорська).

Громадська ліга «Україна – НАТО» заснована 2003 року й об’єднує понад 50 українських громадських організацій та аналітичних центрів.

XS
SM
MD
LG