Доступність посилання

ТОП новини

Наші серця бʼються однаково палко – Порошенко привітав США з Днем незалежності


Президент України Петро Порошенко привітав народ сполучений Штатів Америки з національним святом – Днем незалежності США, який відзначається 4 липня. Про це йдеться у вітанні президента на сторінці у Фейсбуку.

«Свобода б’ється у серці українського народу так само палко, як і народу США. Живіть вільно, або помріть» – гасло американської революції, яке стало духом боротьби українських солдатів проти російської агресії. З Днем незалежності, Америко!», – написав Порошенко на своїй сторінці у соціальній мережі.

4 липня – День незалежності, є головним державним святом США. У цей день американці згадують події 4 липня 1776, коли делегати Континентального конгресу підписали Декларацію Незалежності, в якій проголосили, що тринадцять колоній у Північній Америці стають вільними та незалежними державами і що всі політичні зв'язки між ними та Королівством Великобританії анулюються. З нагоди свята по всій країні традиційно проходять паради з американськими прапорами, пікніки, карнавали, концерти і феєрверки.

XS
SM
MD
LG