Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 18:51

У Росії організацію, що захищає ліси в Карелії, внесли до реєстру іноземних агентів


Мін’юст Росії вніс до реєстру некомерційних організацій, що виконують функції іноземного агента, міжрегіональну громадську організацію «Північна природоохоронна коаліція». Повідомлення про це з’явилося 8 липня на сайті відомства.

У поясненні йдеться, що факт відповідності «Північної природоохоронної коаліції» ознакам іноземного агента був встановлений в ході перевірки прокуратурою Карелії. За інформацією місцевих ЗМІ, приводом для перевірки стали звернення «пильних громадян». Претензії до діяльності організації виникли після того, як екологи були помічені серед учасників протестних акцій проти арештів лідерів опозиції в російському Петрозаводську.

«Північна природоохоронна коаліція» була зареєстрована в 2013 році на основі дружини охорони природи Петрозаводського державного університету, що діє в регіоні понад 16 років. Екологи врятували від знищення тисячі гектарів унікальних лісів на європейській півночі Росії і сприяли створенню в Карелії нових особливо охоронюваних природних територій.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG