Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 06:01
Новини | Політика

Місія ОБСЄ зафіксувала понад 300 фактів ведення вогню в районі Донецького аеропорту


Вид на аеропорт з Донецька, осінь 2014 року

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва у Європізафіксувала понад 300 фактів ведення вогню в районі Донецького аеропорту у четвер, 9 липня. Про це йдеться у звіті місії. Спостерігачі зазначають, що незважаючи на те, що рівень насилля став значно меншим в районі Донецького аеропорту у порівнянні з попереднім днем, все одно він залишається високим.

Місія, займаючи позиції на підконтрольному бойовикам «ДНР» центральному залізничному вокзалі Донецька, поміж 7:50 та 13:00 чула звук від 103 вхідних, 98 вихідних та 9 невизначених вибухів.

За оцінкою місії, постріли велися з артилерії та мінометів з позицій 3-10 кілометрів з боку північного сходу, півночі, північного заходу та заходу від місця розташування спостерігачів.

Займаючи ті самі позиції, місія з 12:45 до 18:00 зафіксувала ще 121 випадок ведення вхідного та вихідного вогню з артилерії та мінометів, зеніток, а також з легкої та стрілецької зброї.

Співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ збирають в Україні, в тому числі і на Донбасі, інформацію не лише про бойові дії чи дислокацію озброєнь, а й про життя на територіях, щодо яких здійснюється спостереження. Свої звіти про роботу протягом попередньої доби фахівці оприлюднюють увечері наступного за днем спостереження дня.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG