Доступність посилання

ТОП новини

У ЮНІСЕФ заявили про кризу з водопостачанням для 1,3 мільйона українців


Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) заявляє, що через насильство на сході України до 1 мільйона 300 тисяч дітей і дорослих у регіоні постали перед серйозною кризою з постачанням безпечної питної води.

Як повідомила представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс, Дитячий фонд ООН і його партнери від січня надали понад 550 тисячам людей у Донецькій і Луганській областях допомогу з доступом до питної води, а більш як 54 тисячам, серед того й дітям, із основними засобами гігієни. Але потрібні додаткові можливості для термінового постачання питної води і засобів гігієни, наголосила вона.

Для цього ЮНІСЕФ закликає зібрати 55 мільйонів 800 тисяч доларів на нинішній, 2015 рік. Наразі зібрано тільки 10 мільйонів 480 тисяч, а це означає, що 81 відсоток потреб лишається непокритим, наголосили в Дитячому фонді ООН.

У понеділок, 13 липня голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні посол Ертугрул Апакан заявляв, що знищення водогінної інфраструктури в зоні бойових дій на сході України становить загрозу для цивільного населення.

XS
SM
MD
LG