Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 18:44

Нуланд закликала Україну зламати олігархічну систему


Нуланд у Києві закликала Україну зламати олігархічну систему
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

Помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд закликала в середу Україну на шляху реалізації важливих реформ зламати стару олігархічну систему, щоб відповідати міжнародним демократичним стандартам урядування.

«Я повинна вам сказати, що завтра буде ще один історичний день у Верховній Раді. За останні вісім місяців в Україні було багато історичних днів, оскільки ви працюєте над прийняттям важливого законодавства, яке повинно змінити цю країну в напрямку здійснення справжніх реформ, справжніх європейських та демократичних стандартів, але завтра Верховна Рада розгляне повний пакет реформування законодавства, що завершить ті дії, про які просить Міжнародний валютний фонд, щоб надати Україні наступний транш кредиту», – наводить слова Нуланд на брифінгу в перебігу візиту до Києва агентство УНІАН.

Як пояснила помічник держсекретаря, мова йде не тільки про заходи, яких МВФ просить зробити владу України, а «про здійснення кроків, які зламають стару олігархічну систему, яка існувала тут, що повинно дозволити Україні розпочати справжній шлях до демократичного відкритого уряду, чистої економіки і ринкових та європейських стандартів».

«Ухваливши це законодавство завтра, Верховна Рада також продовжить захищати репутацію України як серйозної держави, політика якої базується на твердих правилах міжнародного співтовариства», – наголосила Нуланд.

За її словами, влада має зберегти міжнародну довіру до України.

Помічник державного секретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд нині перебуває в Україні з робочим візитом.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG