Доступність посилання

ТОП новини

Шокін звільнив представників прокуратури Шапакіна і Корнійця


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Генпрокурор Віктор Шокін звільнив з органів прокуратури першого заступника начальника головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олексія Корнійця.

Раніше Шапакіна і Корнійця відсторонили від займаних посад.

Напередодні комітет із питань боротьби з організованою злочинністю і корупцію парламенту України звернувся до Шокіна з вимогою звільнення першого заступника генпрокурора Володимира Гузиря, заступника Юрія Столярчука, обох заарештованих прокурорів Олександра Корнійця і Володимира Шапакіна.

5 липня 2015 року в кабінеті заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця та заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимира Шапакіна провели обшук.

Корнійця та Шапакіна затримали під час отримання хабаря на суму в понад 3 мільйони гривень, під час обшуків у них виявлено близько 400 тисяч доларів готівкою, автомат Калашникова та холодну зброю, багато ювелірних виробів і 39 пакетів з діамантами. Обвинувальний акт щодо Корнійця та Шапакіна в суд не передавали, рішення суду щодо їхніх дій ще немає.

Їм повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Після цього президент двічі зустрічався з представниками прокуратури, перший раз – з заступниками генпрокурора Володимиром Гузирем та Давідом Сакварелідзе, другий – з генпрокурором Віктором Шокіним та Сакварелідзе.

XS
SM
MD
LG