Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 02:45

Активісти заявляють, що повернули в бюджет 3 мільярди гривень з корупційних закупівель


У рамках проекту «УКРАВ» активісти повернули в держбюджет 3 мільярди гривень з корупційних закупівель. Про йдеться у повідомленні «Центру протидії корупції».

Для цього активісти надіслали понад 1000 звернень до контролюючих та правоохоронних органів, зазначають у центрі.

«На жаль, сьогодні громадські активісти змушені займатися тим, що є обов’язком прокуратури, міліції та контролюючих органів. А саме моніторити тендери, шукати переплати та змушувати чиновників, які зобов’язані це робити, розривати сумнівні угоди та притягувати корупціонерів до відповідальності», – заявив голова правління «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін

У антикорупційному центрі заявляють, що активісти зібрали достатньо документів щодо корупційних діянь вже на 322 посадовці та їхніх найближчих соратників, які або намагалися заробити на державних закупівлях, або відмовлялися помічати порушення.

УКР.АВ – це один з проектів «Центру протидії корупції», на сайті проект уактивісти фіксують докази порушень.

Водночас у Державній фінансовій інспекції заявляли, що за результатами аналізу державних закупівель протягом січня – червня 2015 року територіальні органи Держфінінспекції попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму понад 1 мільярд гривень, а за результатами аналізу держзакупівель 2014 року – на майже 2,2 мільярда гривень.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG