Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 20:32

Сепаратисти звинуватили Україну у «зриві» угоди про відведення озброєнь


Олександр Захарченко (л), архівне фото

Сепаратисти зі збройних угруповань «ДНР» і «ЛНР», визнаних в Україні терористичними, заявили, що Україна відхилила домовленість про відведення від лінії контакту на сході України озброєнь меншого калібру й танків.

Ватажок «ДНР» Олександр Захарченко заявив на прес-конференції в окупованому Донецьку, що на останній зустрічі в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську Україна «заявила, що танки й міномети треба залишити».

Присутній при цьому представник угруповання «ЛНР» у Контактній групі Владислав Дейнего, зі свого боку, висловив повну згоду з цими словами.

Представник «ДНР» у Контактній групі Денис Пушилін заявив із цього ж приводу, що «українська сторона в найостаннішу мить знаходить причини, знаходить нові зачіпки, нові інтерпретації окремих пунктів, повертається до старої редакції, і в нас цей процес знову спиняється». Він не уточнив, що саме мав на увазі.

Підтверджень цих слів наразі немає. Українська сторона ще не коментувала цього питання.

На останній наразі зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську 7 липня серед питань, які розглядали, була й планована домовленість про відведення від лінії контакту озброєнь калібру меншого за 100 міліметрів, а також танків – ці озброєння не потрапили до попередніх домовленостей про відведення. У вівторок, 14 липня, в Мінську за зачиненими дверима зустрічалася робоча підгрупа з політичних питань Контактної групи.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG