Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 09:03

Гайдар не хоче відмовлятися від російського громадянства, але обіцяє діяти за законом


Марія Гайдар

Пропонована на посаду заступника голови Одеської облдержадміністрації Марія Гайдар заявляє, що не хоче відмовлятися від громадянства Росії, але готова дотримуватися українського законодавства і не виключає, що працюватиме в команді голови Одеської ОДА як волонтер або радник.

«Звісно, я дотримуватимуся українських законів. Якщо раптом будуть якісь проблеми, якісь протиріччя, я, чесно, не хочу бути якоюсь точкою розбрату, точкою конфлікту. Я готова працювати в команді хоч як радник, хоч як волонтер. А так, звісно ж я дотримуватимусь українських законів. Я, звичайно, не хочу відмовлятися від російського громадянства, проте робитимемо так, як необхідно робити згідно із законом», – сказала Гайдар.

За українським законодавством, працювати державним службовцем в Україні може лише громадянин України.

17 липня голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі анонсував призначення Гайдар своїм заступником. За словами Саакашвілі, Гайдар для призначення на посаду прийме українське громадянство.

Російська опозиційна активістка Марія Гайдар – дочка Єгора Гайдара, одного з ідеологів економічних реформ у Росії на початку 90-х років. У різні роки він обіймав високі посади в економічному блоці російського уряду. Єгор Гайдар помер у 2009 році.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG