Доступність посилання

ТОП новини

РНБО розглядає додаткові заходи для безвізового режиму з ЄС


Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

РНБО розглядає додаткові заходи для впровадження безвізового режиму між Україною і ЄС. Про це у понеділок, 20 липня, після засідання Радбезу повідомили у прес-службі президента.

РНБО планує обговорити управління кордонами, йдеться зокрема про обмін базами даних між правоохоронними органами та спільний доступ до них, а також доступ до баз Інтерполу.

«Маємо обговорити, як у пунктах пропуску через державний кордон запровадити спільне патрулювання та здійснення спільних перевірок з нашими європейськими партнерами. Все це має вилитися у рішення «Про додаткові заходи щодо запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС», де передбачено десятки оперативних завдань для ключових міністерств та відомств, від яких залежить виконання плану. Насамперед, йдеться про МВС та МЗС», – наголосив президент України Петро Порошенко під час засідання РНБО.

За словами Порошенка, Єврокомісія до кінця 2015 року має узагальнити результати виконання Україною критеріїв Плану дій з лібералізації візового режиму та підготувати відповідну доповідь.

XS
SM
MD
LG