Доступність посилання

ТОП новини

США мають серйозно розглянути надання Україні летальної зброї – генерал американської армії


Генерал армії США Марк Міллі
Генерал армії США Марк Міллі

Генерал армії США Марк Міллі заявляє про те, що Сполучені Штати повинні «серйозно розглянути» надання Україні летальної зброї для протидії російській агресії. Про це кандидат на чільну військову посаду сказав під час слухання щодо його кандидатури в комітеті Сенату з питань силових структур у вівторок.

«Дії Росії з 2008 року є дуже-дуже агресивними. Вони атакували та вторглися в Грузію. Вони захопили Крим. Вони атакували на території України. Це викликає занепокоєння. Із військової перспективи я б назвав Росію загрозою номер один», – сказав Міллі.

Він додав: «Я прихильний до того, щоб надати Києву летальне оборонне обладнання».

Миллі також сказав, що виступає за тимчасове збільшення чисельності наземних військ США в Європі, щоб заспокоїти союзників у НАТО і стримати агресію Росії.

Генерала Марка Міллі, нині начальника Командування Армії (сухопутних сил) США, президент Барак Обама висунув кандидатом на вищу посаду – начальника штабу Армії. На цій посаді його має затверджувати Сенат.

США раніше заявили про відмову надати наразі Україні летальну зброю через побоювання щодо ескалації конфлікту, хоча не виключили такої можливості в разі, якщо на ексалацію піде Росія.

XS
SM
MD
LG