Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура: Шокін зустрівся з Ляшком


Віктор Шокін (©Shutterstock)
Віктор Шокін (©Shutterstock)

Генеральний прокурор України Віктор Шокін і керівник парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко обговорили подання ГПУ до Верховної Ради про притягнення до відповідальності депутата з цієї фракції Андрія Лозового. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

За повідомленням, зустріч відбулася 23 липня.

Як повідомили в ГПУ, Ляшко запропонував Шокіну внести подання про притягнення до кримінальної відповідальності окремих депутатів фракції «Опозиційного блоку». А Шокін підняв питання про ігнорування Ляшком викликів до Генеральної прокуратури. «Протягом 2-х місяців слідчі не мають можливості отримати свідчення відносно пропонування депутатам фракції Радикальної партії хабара за неголосування по питанню зняття депутатської недоторканості із Сергія Клюєва. Заява про факт отримання такої пропозиції раніше була зроблена Олегом Ляшком», – йдеться в повідомленні.

За даними ГПУ, під час розмови Ляшко наступного вівторка пообіцяв з’явитися до Генеральної прокуратури і надати усі необхідні свідчення.

Генеральний прокурор, у свою чергу, висловив згоду зустрітися з іншими представниками фракції Радикальної партії.

22 липня лідер Радикальної партії Олег Ляшко і кілька народних депутатів прибули до Генеральної прокуратури України, щоб вимагати відставки генпрокурора, припинення залякування парламентаріїв, притягнення до відповідальності винних у сепаратизмі і звільнення політв’язнів. Вони зайшли до приймальні Шокіна, але його не було в кабінеті.

Віктор Шокін 21 липня повідомив, що вніс до Верховної Ради подання на затримання і арешт одного із народних депутатів з парламентської коаліції, однак не озвучив прізвища.

Згодом Ляшко заявив, що генпрокурор подав до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності його заступника, депутата Андрія Лозового.

XS
SM
MD
LG