Доступність посилання

ТОП новини

У Чернігові силовики провели обшук у готелі, де живуть агітатори Корбана


Іван Стойко і Едуард Альохін
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Міліція 23 липня провела обшук у готелі «Україна» у Чернігові, розташованому в центрі міста. За словами правоохоронців, вони шукали зброю і вибухівку.

«Проводяться обшуки у цілого ряду осіб, щодо яких є інформація, що вони причетні до незаконного обігу зброї і інших речовин. Проводяться заходи, в тому числі і в готелі «Україна», – повідомив керівник управління МВС України в Чернігівській області Едуард Альохін.

Скільки і якої зброї вже вилучили, правоохоронці не розголошують, але заявляють, що певні результати вже є.

«Вилучаються на сьогоднішній день і вибухівка, і гранати, автомати і таке інше. Тобто ми цілодобово несемо службу. Вилучаємо у так званих гастролерів, які сьогодні сюди прибули», – пояснив керівник спеціальної групи МВС України Іван Стойко.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, чернігівці відзначають, що до міста прибуло багато молодих людей спортивної статури.

Факт значної кількості людей з інших регіонів у Чернігові підтверджують і правоохоронці. В управлінні МВС області запевняють, що намагаються не допустити в місто осіб, які викликають підозру.

«Ми не виключаємо будь-якої ситуації. Найгіршої, скажімо так, – зазначив керівник спеціальної групи МВС України Іван Стойко. – Тому що той ворог, який там воює на сході, він зацікавлений у дестабілізації. І, бачите, сьогодні є політичні сили і кандидати, які підігрують цьому. Ми не хотіли цього, але, на жаль, так воно на сьогодні є».

Поки що ситуацію в Чернігові правоохоронці оцінюють як напружену, але стабільну.

26 липня в 205-му окрузі в Чернігові мають відбутися довибори до парламенту у зв’язку з достроковим припиненням депутатських повноважень Валерія Куліча, який був призначений головою Чернігівської облдержадміністрації. На окрузі зареєструвалася рекордна кількість кандидатів − 91. Спостерігачі заявляють про спроби підкупу виборців у Чернігові, використання адмінресурсу й інші порушення виборчого законодавства.

XS
SM
MD
LG