Доступність посилання

ТОП новини

Російські студенти у Севастополі заразились кишковим грипом


(ілюстраційне фото)
(ілюстраційне фото)

У 65-ти студентів «Санкт-Петербурзького морського державного технічного університету» та «Уральського федерального університету гуманітарних наук і мистецтв», які прибули для проходження виробничої практики до Севастополя, виявлений норовірус (кишковий грип). Про це повідомляє прес-служба російського окупаційного уряду Севастополя.

«Упродовж перших 12 годин з моменту реєстрації першого випадку захворювання встановлено епідеміологічний діагноз, у матеріалі від хворих виявлений норовірус. У перебігу епідемічного розслідування проведені обстеження місць проживання, харчування та відпочинку студентів. Причиною захворювання студентів стало зараження норовірусом 4-х співробітників кафе «Червоний мак», на базі якого здійснювалось харчування організованих груп студентів», – мовиться у повідомленні.

У результаті обстеження кафе фахівцями «Росспоживнагляду» виявили низку порушень санітарних норм і вимог до організації харчування, які призвели до інфікування хворих. Діяльність кафе припинили.

У прес-службі наголосили, що всім хворим медична допомога надали у повному обсязі. Вирішується питання про виписку.

Про отруєння студентів стало відомо 26 липня, напередодні їх шпиталізували до інфекційної лікарні у Севастополі з ознаками харчового отруєння.

Слідче управління Слідчого комітету Росії у Севастополі за результатами перевірки порушило кримінальну справу через отруєння студентів.

XS
SM
MD
LG