Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 05:03

Мінкульт не отримував від «Мистецького арсеналу» пропозицій співпраці – прес-служба


Міністерство культури України не отримувало від «Мистецького арсеналу» офіційних звернень із проханням сприяти реалізації ініціативи музею щодо розвитку соціокультурної сфери України. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Радіо Свобода.

«Відтак, у міністерстві не проводиться розгляд цього документу. З сайту «Мистецького арсеналу» відомо, що документ напрацьований експертами із залученням представників державних органів та оформлено у вигляді законопроекту для громадського обговорення», – зазначають у прес-службі відомства.

Також у Мінкультури зауважили, що підтримка національного культурного продукту за рахунок бюджетних і позабюджетних коштів є одним зі стратегічних напрямків реформ культурної сфери.

«З грудня 2014 року практичне втілення ідеї фінансувати культурну сферу за рахунок легалізації грального бізнесу неодноразово обговорювалося з ініціативи Міністерства культури, було запропонована депутатами та підтримано прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком під час колегії Міністерства культури 26 червня цього року», – йдеться в повідомленні.

«Мистецький арсенал» разом із низкою фахівців і у складі міжвідомчої робочої групи Міністерства фінансів розробив законопроект «Про деякі питання соціального та культурного розвитку України». Він передбачає стягнення внесків «соціальної відповідальності» з представників ігрового бізнесу та виробників алкоголю і тютюнових виробів та створення фонду для фінансування української культури та соціальних проектів. Зараз проект перебуває на стадії обговорення, повідомила директорка «Мистецького арсеналу» Наталія Заболотна.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG