Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 12:49

У Києві звільнили 12 нових поліцейських – Згуладзе


Ека Згуладзе (©Shutterstock)

Із нової патрульної служби Києва з різних причин звільнили 12 поліцейських, зокрема чотирьох – із серйозних причин, повідомила перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе.

«Серйозна причина звільнення була у чотирьох. Ви, напевно, бачили ці ролики в YouTube. Абсолютно неправильно повівся, на жаль, новий патрульний, коли спілкувався з людиною на Хрещатику... І кількох осіб було звільнено, тому що вони заснули в машинах», – сказала Згуладзе на зустрічі з майбутніми новими поліцейськими, які проходять навчання і підготовку на базі університету внутрішніх справ у Харкові.

Вона наголосила, що для нових поліцейських встановлений дуже високий стандарт, який в перший час повинен безперечно дотримуватися.

«Можливо, за два роки за це ми не звільнятимемо, а просто каратимемо по-іншому, дисциплінарно, але сьогодні ми дуже завищили свій стандарт. І цей стандарт необхідно підтримувати», – сказала Згуладзе.

Співробітники патрульної поліції Києва розпочали роботу 4 липня.

2 липня парламент України ухвалив закон про створення Національної поліції, який ще має підписати президент. Нова патрульна служба є одним із нововведень, запропонованих концепцію реформування МВС. Перехід до нової форми патрулювання триватиме, як прогнозують, до півроку, і крім Києва, патрульна служба буде впроваджена у Львові, Одесі, Харкові, Луцьку, Дніпропетровську.

XS
SM
MD
LG