Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 12:20

Вашингтон і країни Перської затоки протистоятимуть дестабілізації у регіоні


(Л-П) Голова МЗС Росії Сергій Лавров, держсекретар США Джон Керрі і керівник МЗС Саудівської Аравії Адель аль-Джубейр

Вашингтон і країни Перської затоки готуються протистояти діям щодо дестабілізації ситуації в регіоні. Про це заявив держсекретар США Джон Керрі у понеділок, 3 серпня, у столиці Катару після переговорів з головами МЗС країн, що входять у Раду співробітництва арабських держав Перської затоки.

За словами Керрі, учасники зустрічі погодилися, що досягнута у липні угода щодо ядерної програми Ірану сприятиме зміцненню безпеки на Близькому Сході.

Держсекретар США наголосив, що під час консультацій також обговорювалися питання протиракетної оборони, поставок зброї та підготовки сил безпеки. Керрі заявив, що сторони домовилися прискорити поставки зброї країнам Перської затоки і активізувати зусилля щодо обміну розвідданими.

Сьогодні у Катарі проходить зустріч між Джоном Керрі і керівниками зовнішньополітичних відомств Росії і Саудівської Аравії Сергієм Лавровим і Аделем аль-Джубейром. Вони мають обговорити ситуацію у Сирії, Ємені та Лівії, а також співробітництво у протидії угрупованню «Ісламська держава».

XS
SM
MD
LG