Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 15:05

Москаль: потік контрабанди на кордоні «став повністю»


Петро Порошенко та Геннадій Москаль, архівне фото

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявляє, що потік контрабанди на українсько-польському, українсько-словацькому, українсько-угорському кордонах «став повністю». Про це він повідомив під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

За словами Москаля, задля ефективної боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів було проведено спільну нараду за участі представників України, Угорщини, Румунії, Польщі, Словаччини.

«На наше запрошення приїхали і митники, і прикордонники з суміжних країн. Розмова була дуже принциповою – якщо українські руки передають коробку з цигарками на кордоні, то чиї руки з Румунії, Польщі, Угорщини, Словаччини ту коробку беруть? Давайте будемо бити по руках з обох сторін», – сказав він.

Голова Закарпатської ОДА також звернув увагу президента на питання посилення відповідальності за контрабанду, як діє у інших країнах.

Порошенко пообіцяв внести до Верховної Ради як невідкладний законопроект про запровадження кримінальної відповідальності за контрабанду підакцизних товарів замість адміністративної, яка є нині.

11 липня вдень у Мукачеві виникла перестрілка. За повідомленнями місцевих ЗМІ, конфлікт виник між «Правим сектором» та людьми з оточення депутата Верховної Ради Михайла Ланя. Тоді загинули щонайменше двоє людей, поранених – близько десятка. Також, за даними деяких ЗМІ, конфлікт виник через поділ потоків контрабанди в регіоні. Після цього президент України Петро Порошенко заявив, що сутністю конфлікту в Мукачеві є перерозподіл потоків контрабанди.

15 липня Порошенко призначив Геннадія Москаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG