Доступність посилання

ТОП новини

Росіянину 2013 року видали паспорт із місцем народження «Крим. Росія»


Консульство Литви у російському Калінінграді відмовило у видачі транзитного документа громадянину Росії, в закордонному паспорті якого, виданому в грудні 2013 році, значилося місце народження «Республіка Крим. Росія». Про це повідомляє посольство Литви в Україні.

За повідомленням, заявнику, який народився в Криму в 1992 році, відмовили у видачі дозволу через те, що «один із документів, а саме закордонний паспорт громадянина Росії, містив неправдиву інформацію».

«Ні в 1992, ні в 2013 році, ні тепер Крим не є частиною Російської Федерації. Він продовжує бути частиною України, незаконно анексованою Росією в березні 2014 року», – заявили в посольстві і додали, що Литва вкотре заявляє про свою підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Росія анексувала український Крим у березні 2014 року після так званого «референдуму про статус півострова», що відбувався за присутності російських військ, яку Москва спочатку не визнавала.

Україна і Захід не визнали це голосування і вважають, що Росія Крим анексувала. Проти Росії за такі дії запровадили низку економічних санкцій.

XS
SM
MD
LG