Доступність посилання

ТОП новини

МЗС перевіряє інформацію про українця в атакованому бойовиками готелі у Малі


Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію про можливе перебування громадянина України серед тих, хто був взятий, але, за попередніми даними, вже звільнений із заручників в місті Севаре у Малі. про це йдеться в повідомленні МЗС на сайті.

«Українським дипломатичним представництвом підтримується постійний контакт з компетентними органами Малі. Наразі вживаються заходи щодо встановлення персональних даних заручників та можливого перебування серед них громадянина України», – йдеться в повідомленні.

МЗС України наразі лише підтверджує факт проведення в країні антитерористичної операції через захоплення заручників в одному з готелів.

Про атаку на готель міста Севаре стало відомо напередодні ввечері. Унаслідок нападу і подальших перестрілок загинуло більше десяти людей. Повідомлялось, що серед заручників у Малі був і громадянин України, якому потім вдалося втекти від бойовиків. Він розповів, що в будівлі атакованого готелю «Byblos» залишались ще троє громадян Південної Африки і один Росії. За деякими даними, серед заручників був і співробітник миротворчої місії ООН, чия делегація часто зупиняється в цьому готелі. Російські ЗМІ пишуть, що їхній громадянин на волі.

XS
SM
MD
LG