Доступність посилання

ТОП новини

США засудили теракти в Афганістані


На місці ранкового вибуху в Кабулі, 7 серпня 2015 року
На місці ранкового вибуху в Кабулі, 7 серпня 2015 року

Сполучені Штати засуджують серію нападів бойовиків у Кабулі, що сталася 7 серпня.

«Внаслідок цих атак сотні людей поранені, щонайменше 44, у тому числі діти, загинули. Ці атаки знову продемонструвати повну зневагу бойовиків до життя афганців. Такі дії не мають виправдання», – ідеться в заяві Держдепартаменту США.

Американське зовнішньополітичне відомство вкотре повторило заклик до талібів, інших афганських бойовиків, і тих, хто підтримує їх, – покласти край насильству в Афганістані.

У столиці Афганістану Кабулі 7 серпня після ранкового нападу неподалік будівель Міністерства оборони зловмисники здійснили ще кілька вибухів із великим числом жертв. Для відбиття нападу недалеко від місця одного з цих вибухів були залучені іноземні, найімовірніше, американські війська.

Ці вибухи сталися десь через годину після ще одного – біля училища поліції, внаслідок якого загинули принаймні 20 курсантів поліції і ще понад 40 були поранені. Відповідальність за цей напад узяли на себе таліби. За повідомленням, смертник із вибухівкою на тілі, що ввійшов до училища, був у курсантському однострої.

Ці події відбуваються по тому, як уранці в Кабулі вже був влаштований потужний вибух у житловому кварталі недалеко від будівель Міністерства оборони. Там загинули не менш як 15 людей, близько 240 були поранені.

XS
SM
MD
LG