Доступність посилання

ТОП новини

Росія: водій снігоприбиральної машини визнав провину у справі про катастрофу у «Внукові»


Рештки літака Falcon після катастрофи в московському аеропорту, жовтень 2014 року
Рештки літака Falcon після катастрофи в московському аеропорту, жовтень 2014 року

У Росії один з фігурантів справи про катастрофу літака глави французької нафтової компанії Total в аеропорту «Внуково» водій снігоприбиральної машини Володимир Мартиненко визнав провину і просить розглянути його справу в особливому порядку. Про це повідомив адвокат Мартиненка Олександр Карабанов.

За його словами, відповідно до матеріалів справи, захист вважає, що найправильнішим буде визнати провину і розраховувати на поблажливість.

У жовтні минулого року в московському аеропорту «Внуково» літак «Фалькон» зіткнувся зі снігоприбиральної машиною, яка була на злітно-посадковій смузі. Жертвами катастрофи стали чотири людини – члени екіпажу і глава Total Крістоф де Маржері.

У рамках розслідування під домашнім арештом перебувають диспетчер-стажер Світлана Крівсун і керівник польотів аеропорту «Внуково» Роман Дунаєв, під вартою – водій снігоприбиральної машини Володимир Мартиненко, диспетчер Олександр Круглов, а також інженер аеродромної служби Володимир Леденьов.

За даними слідства, в день катастрофи Леденьов керував снігоприбиральними роботами, а Дунаєв, Крівсун і Круглов – повітряним рухом. Як вважає слідство, вони не забезпечили дотримання вимог безпеки польотів і проведення наземних робіт, що і призвело до трагедії.

На підтримку фігурантів справи проходили акції авіадиспетчерів в Підмосков’ї, Ростові-на-Дону.

XS
SM
MD
LG