Доступність посилання

ТОП новини

СММ ОБСЄ: у Луганську 230 людей протестували проти діяльності місії


Ілюстраційне фото: під час нападу на машини ОБСЄ в Донецьку, 23 липня 2015 року
Ілюстраційне фото: під час нападу на машини ОБСЄ в Донецьку, 23 липня 2015 року

У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ повідомляють про мітинг, який відбувся у неділю, 9 серпня, побіля їхнього офісу у Луганську.

«9 серпня, мирна демонстрація, участь у якій взяли 230 людей – дівчат, хлопців, молодих жінок та чоловіків – пройшла побіля офісу СММ у Луганську», – йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 9 серпня, опублікованому сьогодні.

«Учасники, які прибули разом, і яких, як виглядало, координувала низка людей з раціями, звинувачували спостерігачів у недостатній об’єктивності. Вони розійшлися через півтори години», – зазначили спостерігачі ОБСЄ.

Учора про цей мітинг повідомили сепаратисти угруповання «ЛНР». За їхньою інформацією, мітингарі протестували проти діяльності в окупованому регіоні СММ ОБСЄ. Сепаратисти у неділю повідомляли про 350 учасників.

Раніше схожий мітинг протесту проти діяльності місії ОБСЄ й теж зі звинуваченнями в упередженості відбувся і в окупованому Донецьку біля місця розташування місії. А в ніч на неділю в Донецьку спалили сім автомашин місії – три повністю, одну частково і три пошкодили вогнем.

СММ ОБСЄ в Україні працює на всій території держави, за винятком Криму і частини окупованих територій Донбасу, куди її не допускає фактична окупаційна влада. При цьому її діяльність на сході України викликала багато нарікань із усіх сторін конфлікту в регіоні, які звинувачували місію в необ’єктивності на користь іншої сторони.

XS
SM
MD
LG