Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 20:05
Новини | Події

Кременчук: працівники філії «Укртранснафти» звернулися до Порошенка і просять захисту


Співробітники кременчуцької філії «Укртранснафти» 13 серпня звернулися з відкритим листом до президента, прем’єр-міністра, генерального прокурора, голови СБУ та глави МВС, а також до керівника Полтавської облдержадміністрації з вимогою припинити «свавілля та беззаконня в порушенні Конституційних прав, а також не допустити загрози безпеки робітників».

У документі зазначається, що від 1 серпня невідомі молоді люди спортивної статури, вдягнуті у спецодяг «Укртатнафти», цілодобово пікетують під стінами «філії «Придніпровські магістральні нафтопроводи»ПАТ «Укртранснафта», фактично взявши її в облогу по всьому периметру, перешкоджають вільному входу-виходу працівників філії, руху транспорту та вимагають огляду кожного автомобіля».

«Жінки нашого колективу дуже налякані і перебувають під постійною загрозою їхній безпеці», – написано у листі.

Працівники скаржаться на зухвалу поведінку молодих людей, а також на загрозливі висловлювання щодо співробітників філії «Укртранснафти».

«У випадку, якщо нас не почують державні органи, ми, працівники філії «ПДМН», залишаємо за собою право захищати свої конституційні права, в тому числі шляхом можливого проведення мирної демонстрації на вулиці Перемоги в Кременчуці», – наголошується у зверненні.

У свою чергу голова профспілкового комітету «Укртатанафти» Василь Хоменко розповів Радіо Свобода, що під стінами кременчуцької філії «Укртранснафти» пікетують дійсно працівники Кременчуцького НПЗ, кожен з них може показати посвідчення працівника. Він також повідомив, що мітинг безстроковий. Сьогодні вони також планують вийти під стіни будівлі Придніпровського магістрального нафтопроводу.

Раніше повідомлялось, що 1 серпня у Кременчуці Полтавської області близько ста людей, вдягнених в однострої працівників Кременчуцького нафтопереробного заводу, пікетують будівлю компанії «Укртранснафта». Тодіці люди вимагали відновити подачу української нафти, яку видобувають підприємства компанії «Укрнафта», на «Укртатнафу».

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG