Доступність посилання

15 Жовтень 2018, Київ 12:34

У Криму вирішили порахувати корів і курей у селян, не дочекавшись сільгоспперепису


(ілюстраційне фото)

У Криму з 1 вересня обходитимуть об’єкти сільськогосподарського перепису, повідомляє прес-служба російської адміністрації Євпаторії.

«З 1 по 15 вересня 2015 року почнеться обхід об’єктів сільськогосподарського перепису, а саме – приватного сектора міст і селищ міського типу, садово-городницьких товариств реєстраторами для уточнення відомостей щодо них», – ідеться в повідомленні.

При цьому реєстратор має підтвердити свій статус надавши не лише посвідчення, але і паспорт.

Питання при обході дворових господарств стосуватимуться наявності земельної ділянки, її площі, а також поголів’я сільськогосподарських тварин і птиці.

У прес-службі пояснили, що це підготовчі роботи до проведення Всеросійського сільськогосподарського перепису 2016 року.

В євпаторійській адміністрації зазначають, що від отримання точної інформації про стан справ у сільському господарстві багато в чому залежить обсяг фінансової підтримки галузі, розвиток агропромислового комплексу Криму.

Як повідомляли, всеросійський сільськогосподарський перепис проходитиме у Криму з 1 липня по 15 серпня 2016 року.

Перший сільськогосподарський перепис у Росії провели 2006 року. Згідно з російським законодавством, сільськогосподарські переписи проводять не рідше одного разу на десять років. Порядок і терміни його проведення визначені постановою російського уряду від 10 квітня 2013 року.

Росія анексувала український Крим у березні 2014 року. Київ і Захід не визнають цього і вважають півострів українською територією.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG