Доступність посилання

ТОП новини

Севастопольці просять Путіна про відставку «губернатора»


«Губернатор» Севастополя Сергій Меняйло

У Севастополі біля пам’ятника Катерині Другій у суботу, 15 серпня, відбувся мітинг, організований громадською організацією «Захистимо Севастополь». Учасники вимагали відставки нинішнього «губернатора» Севастополя Сергія Меняйла і звернулися до президента Росії Володимира Путіна, пише «рупор» кримського уряду «Кримінформ».

У зверненні до Путіна, зокрема, зазначено, що «стараннями губернатора Сергія Меняйла склалася така система, що ні правоохоронні органи, ні суди не приймають і не розглядають заяви про ознаки корупції в діях губернатора». Активісти також вважають, що «губернатор» «не виконав жодної зі своїх численних обіцянок і жодного разу не відзвітував перед жителями міста за свою діяльність».

«Ми готові терпіти санкції, незручності, пов’язані з тим, що Крим і Севастополь фактично перебувають у стані облоги. Але ми не готові і далі терпіти некомпетентність губернатора, постійну брехню, розкрадання грошових коштів, що виділяються з федерального бюджету, неповагу до севастопольців», – мовиться у документі.

За даними поліції, учасників мітингу було близько сотні.

Громадський рух «Захистимо Севастополь» підтримував ініціативу групи депутатів та представників громадських організацій провести 12-го серпня мітинг у центрі міста на площі Нахімова, однак захід так і не відбувся.

Громадський рух «Захистимо Севастополь» неодноразово організовував антиурядові акції, вимагаючи відставки міського чиновницького апарату. Одну з таких акцій розігнанала місцева поліція.

Росія анексувала український Крим у березні 2014 року. Київ і Захід не визнають це і надалі вважають півострів українською територією.

XS
SM
MD
LG