Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомляє про затримання двох корегувальників, причетних до обстрілу Сартани Донецької області 16 серпня.
За його словами, спочатку затримали чоловіка, який працював рятувальником, а потім жінку.
«Про це ще не повідомляли, але у даній справі заарештовано двоє людей», – повідомив Жебрівський у неділю, 23 серпня.
Раніше у СБУ заявили про затримання одного корегувальника артобстрілу Сартани.
Внаслідок обстрілу 16 серпня селища Сартана, яке адміністративно належить до Іллічівського району Маріуполя, одразу загинули двоє людей, згодом у лікарні померла тяжкопоранена жінка. Місія ОБСЄ дійшла висновку, що Сартану обстріляли зі східного напрямку, де проходить лінія розмежування українських військових і сепаратистів угруповання «ДНР».
Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 році. За цей час, за даними ООН, тут загинуло понад 6 тисяч 800 людей.
На цю ж тему:
![]() СБУ: обстріл Сартани корегував місцевий житель, його затримали СБУ оприлюднило відео, як стверджують у відомстві, переговорів керівника і корегувальника обстрілу далі |