Доступність посилання

ТОП новини

У Берліні розпочалася зустріч Порошенка, Меркель та Олланда


Президенти України Петро Порошенко (Л) і Німеччини Йоахим Ґаук, Берлін, 24 серпня 2015
Президенти України Петро Порошенко (Л) і Німеччини Йоахим Ґаук, Берлін, 24 серпня 2015

У Берліні розпочалася зустріч президента України Петра Порошенка з президентом Франції Франсуа Олланда і канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Перед цим Петро Порошенко зустрівся з президентом Німеччини Йоахимом Ґауком. Український президент поінформував німецького колегу про загострення ситуації на Донбасі, зокрема щодо постійного порушення російськими військовими і проросійськими бойовиками режиму припинення вогню.

Раніше сьогодні Порошенко заявив, що Україна, Німеччина і Франція мають чітко скоординувати свої позиції і підходи під час переговорів у Берліні.

«У нас дуже багато питань до Росії, в першу чергу, вони стосуються безпекової площини, а також економічної, гуманітарної, культурної сфер», – сказав Порошенко у Києві, відповідаючи на запитання кількох зарубіжних ЗМІ, серед яких і Радіо Свобода.

Сьогодні в Берліні відбудуться переговори президента України Петра Порошенка з канцлером Німеччини Анґелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом. Вони мають обговорити ситуацію на сході України й імплементацію мінських угод. Після зустрічі буде прес-конференція.

Чергові мінські угоди передбачають припинення вогню на сході України, відновлення контролю за кордоном і відведення важкого озброєння. Водночас бої на Донбасі тривають, сторони звинувачують у порушенні перемир’я одна одну.

XS
SM
MD
LG