Доступність посилання

ТОП новини

Секретар Ради безпеки Росії вимагає «вжити заходів» до чиновників за використання Google


Микола Патрушев
Микола Патрушев

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев зажадав від губернаторів регіонів карати чиновників, які використовують іноземні сервіси спілкування Google, Yahoo і WhatsApp.

На думку Патрушева, використання іноземних інтернет-сервісів для вирішення службових питань несе серйозну небезпеку. Про це він заявив на нараді у російському Владивостоку, передає російське державне новинне агентство ТАСС.

Голова Ради безпеки Росії навів приклад чиновників Хабаровського краю, які, за його словами, використовували можливості низки іноземних інформаційно-телекомунікаційних сервісів. «Це системне питання для всієї Росії, але на Далекому Сході він стоїть особливо гостро», – сказав Патрушев.

У липні цього року у Вологді Патрушев висловив невдоволення тим, що співробітники держорганів Росії на робочих місцях заходять у соціальні мережі і залишають там персональні дані.

У Росії заборону чиновникам користуватися закордонними пошуковими системами почали обговорювати у 2013 році. Так депутат від «Єдиної Росії» Ілля Костунов пропонував змушувати держслужбовців підписувати інструкцію про відмову від іноземних сервісів, а дії порушників кваліфікувати за статтею «Державна зрада», яка передбачає до 20 років позбавлення волі.

XS
SM
MD
LG