Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 04:39

У Сімферополі російські силовики встановили скриньку для анонімних доносів


Сімферополь, чоловік проходить повз стіну з зображенням графіті президента Росії Володимира Путіна, 17 серпня 2015 (ілюстраційне фото)

У торгово-розважальному центрі «Центрум» міста Сімферополя встановили скриньку для повідомлень про факти незаконного обігу наркотичних засобів. Про це у четвер, 27 серпня, повідомила прес-служба російської прокуратури окупованого Криму.

«Громадяни, скориставшись скринькою, можуть залишити свої повідомлення, у тому числі анонімні, про відомі їм місцях виготовлення, розповсюдження, незаконного зберігання та вживання наркотиків», – мовиться у повідомленні.

Скриньку для заяв громадян встановили «прокуратура» Центрального району Сімферополя та «відділ поліції» «Центральний». Це зроблено у рамках спільних заходів з протидії злочинам у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин для створення додаткових, більш доступних, способів передачі громадянами відповідної інформації компетентним органам.

Росія анексувала український Крим у березні 2014 року. Київ і Захід не визнають це і вважають півострів українською територією.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG