Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 20:42

До кінця року школярі матимуть доступ до 500 підручників у цифровому форматі – видавець


(ілюстраційне фото)

Кількість доступних підручників для школярів у цифровому форматі до кінця року має зрости до 500 зі 150, як це є сьогодні, повідомляє директор ТОВ «Є Підручники» Ігор Каплаушенко.

Вартість одного примірника електронного підручника сягає наразі 25 гривень. Його можна завантажити на будь-який електронний носій з системою Windows. До кінця вересня ці підручники будуть також працювати і у системі Android, а до кінця жовтня – в iOS, повідомили розробники.

«В Європі ринок цифрових копій займає лише 20%, а 80% – це ринок паперових підручників. В України досить гарні шанси потрапити у топ на ринку виробництва мультимедійних технологій у галузі освіти. Ми бачимо, що в Україні батьки готові до цифрових технологій, а тому цьому тренду потрібно всіляко сприяти, долучаючись до співпраці з тими ж банками, держаними установами» – заявив у четвер, 27 серпня, директор мультимедійного видавництва «Розумники» Олександр Кохан.

В Україні за 4 роки було продано понад 3 мільйони ліцензій на мультимедійні навчальніпосібники, розроблені одним українським видавництвом, говорить Кохан. Такі ліцензії купують вчителі та учні для використання під час уроків на персональних комп’ютерах чи ноутбуках. Загалом, створену в Україні навчально-методичну мультимедійну технологію купують у багатьох країнах світу.

XS
SM
MD
LG