Доступність посилання

ТОП новини

У Мінську підгрупа з безпеки контактної групи відновила переговори – МЗС Білорусі


У Мінську робоча група з безпеки тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі відновила переговори, повідомляє Міністерство закордонних справ Білорусі у Twitter.

За даними МЗС Білорусі, засідання підгрупи відбувається у закритому режимі.

Востаннє робоча група з безпеки тристоронньої контактної групи проводила засідання 27 серпня, однак тоді про результати цієї зустрічі не повідомлялось.

Напередодні, 26 серпня, у Мінську відбулися зустрічі Тристоронньої контактної групи та чотирьох робочих підгруп. Як повідомив представник ОБСЄ у контактній групі Мартін Сайдік, переговорники на зустрічі у Мінську висловили намір забезпечити тривале припинення вогню на Донбасі з 1 вересня.

1 вересня відбулася відеоконференція тристоронньої контактної групи за участю сепаратистів Донбасу, усі учасники онлайн-зустрічі підтвердили: обидві сторони повністю дотримуються режиму припинення вогню.

Водночас 2 вересня заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александер Гуґ заявив, що спостерігачі не можуть підтвердити повне припинення вогню 1 вересня на Донбасі.

Чергова зустріч тристоронньої контактної групи запланована на 8 вересня.

XS
SM
MD
LG