Доступність посилання

ТОП новини

У Таджикистані повідомили про вже 17 загиблих унаслідок нападів


Експерти працюють на місці перестрілки неподалік аеропорту, Душанбе, 4 вересня 2015 року
Експерти працюють на місці перестрілки неподалік аеропорту, Душанбе, 4 вересня 2015 року

У Таджикистані повідомили, що, за уточненими даними, внаслідок двох ранкових нападів загинули загалом 17 людей – вісім працівників міліції і дев’ять нападників. Іще шістьох нападників затримали, повідомили на сайті Міністерства внутрішніх справ країни.

За цим повідомленням, напади на районне відділення міліції в місті Вагдат, а потім на силовиків біля міжнародного аеропорту столиці Душанбе вчинила «терористична група», яку очолював заступник міністра оборони Таджикистану Абдугалім Назарзода. Він зумів утекти, і нині триває його розшук, повідомила міліція.

Раніше у п’ятницю, 4 вересня, ще перед цим оголошенням, на сайті президента Таджикистану Емомалі Рагмона з’явилося коротке повідомлення, що голова держави звільнив Абдугаліма Назарзоду з посади заступника міністра оборони «через те, що він скоїв злочин», без уточнень, про що йдеться.

Спершу силовики Таджикистану вважали, що між двома нападами цього дня немає зв’язку.

Абдугалім Назарзода, колишній командир загонів ісламської опозиції і член недавно забороненої Партії ісламського відродження Таджикистану, увійшов до офіційних силових структур держави 1997 року за умовами домовленостей між владою й опозицією про завершення п’ятирічної громадянської війни.

XS
SM
MD
LG