Доступність посилання

ТОП новини

ДСНС прогнозує приїзд близько 30 тисяч до Умані на святкування Рош-га-Шана


Паломники-хасиди святкують Рош-га-Шана в Умані (фото архівне)
Паломники-хасиди святкують Рош-га-Шана в Умані (фото архівне)

Держслужба з питань надзвичайних ситуацій повідомляє про перехід на посилений режим служби з огляду на приїзд великої кількосіт хасидів до Умані Черкаської області на святкування іудейського нового року Рош-га-Шана, передає сайт відомства.

«З 9 до 19 вересня в Умані рятувальники ДСНС України переходять на посилений цілодобовий режим несення служби. Створено спецзагін, який постійно перебуватиме в місті, сформовано резерв рятувальників для оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних подій. Упродовж усього часу перебування паломників на території Черкаської області наші підрозділи чітко і злагоджено гарантуватимуть їхню безпеку», – мовиться в повідомленні.

За даними відомства, очікується, що в період святкувань Умань відвідають 25–30 тисяч громадян Ізраїлю. Станом на вівторок повідомлялось про півтори тисячі паломників-хасидів, які вже приїхали.

Щороку тисячі хасидів приїжджають саме до Умані, бо там похований цадик (праведник) Нахман, засновник так званої брацлавської течії хасидської гілки юдаїзму; його могила – одна з найшанованіших святинь хасидів, місце щорічних масових паломництв. Цей новий рік для іудеїв вже 5776-й за ліком.

XS
SM
MD
LG