Доступність посилання

ТОП новини

Прес-центр АТО: противник нарешті реально дотримувався Мінських угод


(ілюстраційне фото)

У прес-центрі штабу антитерористичної операції заявили, що впродовж дня противник нарешті реально дотримувався Мінських угод уздовж усієї лінії розмежування.

Від півночі і до 18-ї години в зоні АТО не зафіксовано жодного випадку застосування зброї, повідомив речник АТО Анатолій Стельмах.

«Сили АТО і надалі суворо зберігатимуть режим тиші, під час якого українські ремонтні бригади щоденно відновлюватимуть зруйновану інфраструктуру Донбасу», – запевнив він.

Відео: Військове телебачення України

Донецькі сепаратисти з останнім своїм повідомленням виступили ще пополудні й заявили тоді, що перемир’я на лінії контакту з українського боку порушили за всю попередню добу чотири рази, не уточнюючи, коли саме це сталося – чи ще в середу, чи вже вночі чи вранці в четвер.

Луганські сепаратисти упродовж дня взагалі не давали ніяких повідомлень про їхнє бачення становища на фронті.

Згідно з Мінськими домовленостями, на лінії контакту від середини лютого мав діяти черговий режим припинення вогню, а важкі озброєння мали бути відведені. Проте перестрілки й обстріли із застосуванням «відведених» озброєнь тривали. Сторони звинувачували одна одну в порушеннях і провокаціях.

Наприкінці серпня на переговорах у Мінську тристороння контактна група щодо мирного врегулювання в Україні, а також представники проросійських сепаратистів домовилися про нове припинення вогню з 1 вересня у зв’язку з початком навчального року.

XS
SM
MD
LG