Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 06:07

Робота з кадрами на митниці має зацікавити правоохоронців – Острікова


(ілюстраційне фото)

Конфлікті ситуації у Державній фіскальній службі та довкола неї зумовлені тим, що призначення на керівні посади там відбуваються непрозоро. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявила народний депутат, член парламентського комітету з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова, коментуючи заявив голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі, що на кадрові призначення на митниці впливають представники попередньої влади.

«Якщо є такі сигнали, які лунають від губернатора Одеської області, лунають від народних депутатів – вважаю, що наші правоохоронні органи, СБУ, антикорупційні органи, ГПУ повинні належним чином на це відреагувати та з’ясувати нарешті: що робить, чи взагалі є той міфічний Романенко, колишній очільник Київської міжрегіональної митниці, чи він дійсно… проводить «співбесіди», як про це заявляють?», – зазначила вона.

За словами Тетяни Острікової, у компетентних органів достатньо повноважень, щоб перевірити, які люди бувають у головному офісі Державної фіскальної служби і чим вони там займаються.

Раніше голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявляв, що ДФС контролює непросто голова ДФС, а й «колишні люди режиму Януковича». Саакашвілі заявив також, що український уряд контролюють олігархи.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав заяви голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі про підконтрольність уряду олігархам такими, що не відповідають дійсності.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG