Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 11:34

Росія створює армійські корпуси на Донбасі – Більдт


Колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт

Колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявляє, що Збройні сили Росії організовують на Донбасі два армійських корпуси.

«Росія організовує війська у Донецькій і Луганській областях у складі двох армійських корпусів під своїм командуванням. Тут 2-й корпус у Луганську», – написав Більдт у неділю, 13 вересня, на своїй сторінці у Twitter.

Він додав схему, на якій показано де і які підрозділи розміщені.

10 вересня у НАТО висловили занепокоєння повідомленням про будівництво у Росії нової військової бази поблизу кордону з Україною.

Росія, всупереч численним доказам, продовжує заперечувати свою причетність як держави до підтримуваного нею збройного сепаратизму в частині сходу України і наявність там своїх регулярних військ, а постійну присутність десятків тисяч російських військовослужбовців біля самого кордону з Україною пояснює звичайними військовими навчаннями на своїй території.

На сході України від квітня 2014 року тривають бойові дії проти проросійських сепаратистів. Влада України і Захід заявляють, що Росія підтримує бойовиків на Донбасі зброєю й особовим складом, і закликають припинити такі дії. Москва свою причетність заперечує, визнаючи лише, що на українському сході можуть бути російські «добровольці». Через дії Росії на сході України, а також через анексію Криму проти неї діють міжнародні санкції.

За даними ООН, внаслідок конфлікту на сході України загинули понад 8 тисяч людей.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG